אנחנו יודעים שתקופת הלימודים היא תקופה לחוצה עבורכם: הרצאות, תרגולים, הגשת עבודות וכמובן המבחנים שבאופק.
למי בכלל יש זמן לדאגות נוספות כמו מחשב נייד שנגנב עם כל הסיכומים שכתבתם? או האופניים המושקעות שלכם ש"הושאלו" לתמיד? שלא לדבר על כאב הראש שנקרא "ביטוח רכב" או "ביטוח דירה".
לכן כחלק משיתוף הפעולה בין קבוצת כנען לבין אגודת הסטודנטים במל"א אנו מספקים לכם, הסטודנטים, פתרונות ביטוח כוללים שיסייעו לכם לעבור את תקופת הלימודים בראש שקט ובטוח.

מי אנחנו?
כנען היא סוכנות ביטוח עצמאית לחלוטין העובדת מול כל חברות הביטוח הגדולות במשק. כסוכנות ביטוח מובילה חשוב לנו למצוא עבורכם את הפתרון הטוב ביותר ללא העדפת חברת ביטוח אחת על אחרת, אלא רק לאחר בדיקת כל החברות ובחירת החברה עם ההצעה המתאימה והמשתלמת ביותר לכם, לצורכיכם וליכולותיכם תוך דגש על בדיקת התנאים והאותיות הקטנות בחוזה, כדי שלא תופתעו בבוא היום.

בזכות הגודל והמוניטין שלנו יש לנו את הכח לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורכם הסטודנטים.

בכנען תקבלו ליווי אישי ומסור מצוות מיומן ומנוסה עם ותק מצטבר של 120 שנים (לא עוד מוקדנים ש"יעבירו אותך") ואנו נעמוד לימינך בעת הצורך ובמקרה של תביעה מול חברת הביטוח.

ביטוחים לסטודנטים במל"א:
ביטוח רכב:
כל שנה מתחילים מחדש… פונים לחברות הביטוח, משווים, בודקים, שואלים על האותיות הקטנות ועוד. השנה אנחנו חוסכים לך את הטרחה. נפנה עבורך לחברות הביטוח ונדאג לתת לך את ההצעה המשתלמת ובמחיר האטרקטיבי ביותר ע"פ נתוניך.
גם במקרה של תביעה, נעמוד לימינך ונלווה אותך בתהליך מול חברות הביטוח ללא משוא פנים- נדאג לך ולא לחברת הביטוח!

ביטוח דירה:
ביטוח דירה משמעו הגנה על המבנה ותכולתו מפני מגוון תרחישים אפשריים כגון גניבת מחשב נייד או אופניים או מפני נזקים במבנה כתוצאה משריפה, רעידות אדמה ונזקי טבע נוספים, פיצוצים, הצפות, גניבה, פריצה, תיקון נזקי מים, תיקון צנרת, ועוד.
קבוצת כנען מספקת פתרונות ותנאים מיוחדים בפוליסת ביטוח דירה עבורכם, הסטודנטים במל"א, והכל בסכום חודשי אטרקטיבי ביותר: 42 ₪ לחודש.
הפוליסה שלנו כוללת:
כיסוי למחשב נייד עד לסכום של 4,000 ש"ח .
כיסוי לאופניים עד לסכום ביטוח של 3,000 ש"ח.
ביטוח תכולת דירה עד לסכום של 100,000 ₪
כיסוי נזקי צד ג' עד 1,000,000 ₪

ביטוח נסיעות לחו"ל:
יוצאים לחופשת סקי? טיול תרמילאים? טיולי אקסטרים? או סתם נופש קצר של בטן גב? לא עולים למטוס ללא ביטוח נסיעות!
כמו כן נשמח לייעץ ולסייע בביטוח במקרים של רילוקיישן לחו"ל.

ביטוח תאונות אישיות:
תאונות הן בלתי צפויות מטבען. הן עלולות לקרות בכל זמן ולכל אחד בדרכים, בפעילות ספורטיבית או אפילו סתם בבית או ברחוב. פוליסת הביטוח לתאונות אישיות מאפשרת לכם (ולילדכם, במידה ויש) להתכונן לבלתי צפוי ולקבל סיוע כספי במקרה של פגיעה.

לאחר ששמעתם על התנאים המועדפים לסטודנטים במל"א כל מה שנותר לכם כעת לעשות זה ליצור איתנו קשר ולהנות מביטוחים מותאמים במחירים בלעדיים עבורכם.

איך מצטרפים?
לפרטים והצטרפות ניתן להשאיר פרטים בטופס בראש הדף או ליצור איתנו קשר:

טלפון: 03-7688400 | מייל: info@cnaan.co.il

כמו כן ניתן להצטרף דרך משרדי אגודת הסטודנטים (יש לפנות לאור אדיר)