חברה בע"מ מתמודדת עם סיכונים גדולים מדי יום ביומו, אם מתוקף העובדה שמעסיקה כמות גדולה של עובדים ועל כן חשופה לתביעות ואם לסיכונים הנובעים מהפעלה וניהול של החברה מבחינה טכנית ומכנית. לכן, כבעלי עסק, כדאי ורצוי שלא להיות אדישים לסיכונים הקיימים ולהצטייד בביטוח. כדי להיות כמה שיותר בטוחים שאתם מכוסים על כל צרה שלא תבוא, ריכזנו עבורכם כמה דגשים חשובים בעת בחירת ביטוח לחברות גדולות, רק לגזור ולשמור.

פגישת ייעוץ עם מומחים לתחום

אם הגעתם לכאן, סביר להניח שחיפשתם מידע בנושא ביטוח לחברות. מחסור במידע או אי היכרות עם התחום היא מקור לטעויות ולכן השלב הראשון שלכם הוא לתאם פגישת ייעוץ בנושא ביטוח חברות עם מומחים לתחום. בעת פגישת ייעוץ עליכם למסור את כל הפרטים הרלוונטיים על העסק על מנת שסוכני הביטוח יוכלו להבין לעומק את הסיכונים עמם אתם מתמודדים ולבנות עבורכם תמהיל ביטוחי מותאם אישית. קבוצת כנען מספקת מענה לעסקים וחברות כבר מעל 50 שנים והיא נחשבת למובילה בתחום. לחברה מערכות טכנולוגיות מהמתקדמות בענף ביניהן סימולטורים חדשניים ומחשבונים ייחודיים.

לא לשכוח! מאחורי כל ביטוח עומדת חברת ביטוח

סוגיה נוספת שיש לקחת בחשבון בעת בחירת ביטוח חברות היא חברת הביטוח. כאשר בבעלותכם חברה גדולה אין זה בלתי נמנע שתרצו גב כלכלי חזק ואיתן שיעמוד מאחוריכם. לכן חשוב לוודא שאתם בוחרים בחברות הביטוח הגדולות והמובילות ביותר במשק הישראלי לשם בניית פוליסת הביטוח המתאימה והנכונה ביותר. קבוצת כנען היא גוף יציב ופרטי אשר אינו תלוי באף חברת ביטוח אך משתף פעולה עם חברות הביטוח החזקות ביותר במשק הישראלי. היות ולנו ניסיון של מעל חמישה עשורים, אנו נוכל לעזור לכם לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר לעסק, בתנאים מעולים ובעלויות מינימליות.

סוג העסק ואופי פעילותו – קריטריונים חשובים

חברות שונות מתמודדות עם סיכונים שונים ולכן כל חברה זקוקה לפתרונות ביטוחיים שונים בתכלית המותאמים לצרכיה. כדי לבחור בפתרון הביטוחי הטוב ביותר יש לבחון את הצרכים שלכם לעומקם, ולהבין מהם הסיכונים עמם אתם מתמודדים. לאחר קבלת התמונה הרחבה ניתן יהיה ליצור התאמה מקסימלית בין אותם הצרכים לבין פוליסת הביטוח. ההתייחסות לכל עסק צריכה להיות ייחודית על מנת שהביטוח יהיה מקיף ויעניק ערך מוסף לכם, המבוטחים. קבוצת כנען יודעת מהם המרכיבים החשובים שצריכים להיכלל בכל ביטוח חברות  ויכולה לספק לכם טיפים ונקודות למחשבה שיעזרו לכם לבחור ביטוח שישמור על החברה הכי טוב.

טיפ קטן לסיום: בחירת ביטוח לחברות היא אינה עניין של מה בכך. יש לבחון לעומק מה מציעה חברת הביטוח ולוודא שההשקעה שלכם כדאית ומשתלמת. כמו כן עליכם לוודא שצרכי העסק תואמים לסכומי הפיצוי וכן לגבולות האחריות, שדרישות המיגון תואמות את הקיים ועוד.