השתחררתם מהצבא? יוצאים לטיול תרמילאי בחול לניקוי הראש?
אחד הדברים החשובים ביותר פרט להנאה וחוויה אולטימטיבית היא שמירה על החיים והבטיחות שלכם בעת הטיול.

במאמר הבא, נדבר על הפרטים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת תכנון הטיול המיוחל.

דרכונים ואשרות יציאה מהארץ
השתחררתן סוף סוף מהצבא ואתם כולכם ציפייה לטיול המתוכנן לחול שכבר תכננתם לפרטי פרטים עוד מהכניסה לבקו"ם?
לפני הכול חשוב לבדוק האם הדרכון שלכם בתוקף במידה וחידוש הדרכון האחרונה הייתה לפני פחות מ 10 שנים החידוש הנוכחי לא יעלה לכם כסף. במידה ועברו 10 שנים, מחיר העלות שלו תהיה 265 ₪ או 230 ₪ בעת חידוש דרכון באינטרנט בדומה לעלות דרכון חדש.

חיסונים ובדיקות רפואיות
לאחר שהוצאנו או חידשנו את הדרכון ועדכנו את התמונה מבית הספר היסודי חשוב לגשת אל מרפאת המטיילים ולהצטייד ברשימת החיסונים הנדרשת בהתאם למדינה וליבשת אליה אתם עתידים לטוס, היציאה לחול כרוכה בסכנות של הדבקות ממחלות, בכל מדינה יש את המחלות והמגיפות הנפוצות בה, חשוב מאוד לעשות תחקיר בנושא המחלות והנגיפים הרווחים במדינה או המדינות בהן אתם מתכננים לטייל ולהתחסן מפניהן.

לא מספיק שהכרטיס יקר אני צריך לשלם גם על ביטוח?
כן! חובה להוציא ביטוח נסיעות לחול גם בעת נסיעה ארוכה וגם בעת נסיעה קצרה, ישנה חשיבות רבה לביטוחים בחול וזאת מאחר שבארץ אתם מבוטחים בקופת החולים המכסים הוצאות של ריפוי וטיפול בעת הצורך אך לא בחו"ל. גם בטיול הגדול בחו"ל עליכם להיות שקטים שבכל מקרה של פציעה, שבר או כל תקרית אפשרית של גניבה תהיו מכוסים על ידי חברת ביטוח אמינה שתדאג לכם.

מה לשאול ומה צריך לדעת בבחירת ביטוח?
בעת בחירת הביטוח וחברת הביטוח חשוב מאוד לדעת שאתם מכוסים מכל הכיוונים, יש לבדוק את מגוון השירותים שאתם מקבלים במסגרת אותו ביטוח הכוללים הוצאות אשפוז, הוצאות על תרופות, הוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז, במידה וידוע לכם על מחלה חשוב לוודא שהמחלה מכוסה וגם מקרים של החמרת מחלה קיימת, טיפולי שיניים דחופים, איתור וחילוץ, סיכוני נכות ומוות מתאונה, כיסוי לספורט אתגרי להרפתקנים שביניכם ובוודאי ובוודאי ביטוח חיים, מעבר לביטוח על מקרי חירום יש לוודא שהביטוח מכסה גם את הציוד, מקרי גניבה, מקרים של צורך דחוף לטוס חזרה לפני הזמן, ביטולי טיסות, עיכובי הגעת מטען או הגעת מטען חלקי.

הפרטים הנ"ל הינם פרטים מרכזיים ובסיסיים ביותר שיש לקחת בחשבון לפני נסיעה לחול, בשביל שתיסעו בשלום, תיהנו וגם תחזרו בשלום.

לייעוץ נוסף מלאו את הטופס שבראש העמוד או התקשרו: 03-7688400