"איך לבחור חברת ביטוח?" זו שאלה שכיחה ונפוצה בקרב אנשים שמחפשים לרכוש פוליסת ביטוח, שכן ישנן חברות רבות אשר מתמחות בתחום. כמו כן לא חסרים סיפורים על אנשים ש"נכוו" מחברת הביטוח לאחר שהגישו תביעה לפיצויים. כתוצאה מכך, אין זה בלתי נמנע ולפני שרוכשים ביטוח לעסק, עדיף לקחת את הזמן ולבצע את שיעורי הבית שלכם. מה עליכם לבדוק? ומה יש לדעת לפני שרוכשים ביטוח עסק? לפניכם כמה נקודות חשובות.

אל תזרקו את האחריות על הסוכן

כאשר אתם מתעניינים ברכישת פוליסת ביטוח לעסק, סוכני ביטוח יכולים להציע לכם אינספור הצעות אטרקטיביות לכאורה. ויכול מאוד להיות שהם צודקים או שיש משהו במה שהם אומרים, אולם האחריות על הבחירה מוטלת עליכם. חשוב לשים דגש על התקציב שאותו אתם מוכנים להקצות לנושא ועל ניצולו המיטבי. בקבוצת כנען אנו נוודא שביטוח העסק יכלול את הסעיפים הרלוונטיים ביותר לתחומי העיסוק שלכם ויציע לכם את המיטב במסגרת התקציב.

שאלה שיש לשאול: מה הצרכים שלכם?

בחינת הצרכים שלכם לעומקם היא חשובה שכן יכולה להשפיע על אופיו של ביטוח עסק, כמו גם על החברה בה תבחרו. תסכימו אתנו שיש הבדל בין עוסק פטור לבין חברה בע"מ, כך שלא לכל עסק מתאימים בהכרח אותם פתרונות ביטוחיים. על מנת שפוליסת הביטוח תתאים כמו כפה לצרכיו של העסק, הצוות המקצועי של קבוצת כנען יבחן את הצרכים שלכם באופן מדוקדק ויעשה את כל המאמצים להתאים בין פוליסת הביטוח לבין הסיכונים אליהם העסק נחשף.

מפרט שירותים

מוניטין החברה – תנאי שלא כדאי להתפשר עליו

רגע לפני שאתם מתחייבים ורוכשים פוליסת ביטוח, עליכם לוודא שאתם נמצאים בידיים טובות. לא כל חברת ביטוח תחשוב על האינטרסים שלכם, וישנם סוכנים אשר ימקמו את נושא העמלה השמנה בראש סדר העדיפויות שלהם. לכן מומלץ לבחור בחברת ביטוח אשר שמה הולך לפניה ושלאורך שנות פעילותה בנתה לעצמה מוניטין. עם ניסיון של מעל 50 שנים בתחום קבוצת כנען יכולה לומר בבטחה שהיא יודעת בדיוק כיצד להתאים בין סוג הביטוח לבין הדרישות שלכם.

המרכיב של ביטוח מנצח: יציבות כלכלית

לחברה מקצועית צריך להיות גב כלכלי רחב. מדוע זה חשוב? כי ללא יציבות כלכלית אתם יכולים לתבוע את הביטוח במידת הצורך ולגלות שאף אחד לא יכול לכסות אותו. זו עלולה להיות סיטואציה לא נעימה ולכן כדאי להימנע ממנה מבעוד מועד. לפני רכישת ביטוח עליכם לוודא כי החברה יציבה כלכלית, זאת כדי שלא לאבד את הזכויות שמגיעות לכם.

קבוצת כנען מתמחה בביטוח עסקים וחברות ומעמידה לרשותכם צוות מיומן, מערכות טכנולוגיות מתקדמות, שירות אמין ומקצועי והמון ניסיון.