מכירים את זה כשאתם לפני נסיעה לחו"ל, עשיתם רשימה של מה צריך לארוז, לקחתם ספרים, GPS , תיק קטן למטוס, מזוודה, חוברות לילדים להעביר את הטיסה ואז אתם מתיישבים במטוס ונזכרים ששכחתם לעשות ביטוח רפואי.

PassportCardtm מבית הפניקס חברה לביטוח ו-DavidShield מציע גישה חדשה לביטוח רפואי לישראלים בחו"ל.מעכשיו לא תצטרכו לשלם על השירות הרפואי בחו"ל באמצעות שירות cashless ללא כל צורך בהשתתפות עצמית בכל שירות רפואי שתקבל בחו"ל. הכרטיס המגנטי משמש כאמצעי תשלום ישיר ללא צורך בבירוקרטיה ובאמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

נוסעים החורף לחופשת סקי באירופה? קניות בניו יורק? ספארי באפריקה? או נסיעת עסקים שגרתית?

הרעיון המהפכני של PassportCardtm מאפשר לכם קבלת מענה ביטוחי בכל מקום בעולם, ביעילות, בקלות ובעיקר מבלי להוציא אגורה מהכיס.לפני שאתם נוסעים לחו"ל (אל תחכו הפעם לרגע האחרון) צלצלו לסוכן הביטוח שלכם בקבוצת כנען ובקשו ממנו את מארז PassportCardtm הכולל עטיפת דרכון וכרטיס רב פעמי אשר יעמוד לרשותכם בכל בעיה רפואית בכל הנסיעות הבאות שלכם לחו"ל.

בכל מצב שאתם חשים במצוקה כלשהיא כל מה שאתם צריכים לעשות הוא
ליצור קשר עם צוות PassportCardtm על פי ההנחיות להתקשרות הכתובות
על עטיפת הדרכון ונציג יענה לכם מהצד השני.

  • שירות זמין 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
  • איתור מרפאות או בתי חולים הקרובים למקום שהותכם
  • הכוונה רפואית טלפונית על ידי רופא תורן
  • חילוץ על ידי צוות TMPassportCard לאיתור והצלה מנוהל על ידי חיליק ואייל מגנוס
  • פינוי אווירי והטסה רפואית- למעלה מ – 30 מטוסי פינוי רפואי זמינים עבורנו בפרישה עולמית
  • פיצוי כספי במקרה של אובדן מזוודה המאפשר התארגנות במקום שהותך
  • הדרכה בנוהל הגשת תביעה לדברי ערך וטיפול בתביעה עם חזרתך לישראל

כאשר אתם חוזרים מנסיעתכם, אתם שומרים את הכרטיס המגנטי יחד עם הדרכון עד לנסיעה הבאה, אז תוכלו להפעיל את הביטוח במהירות בעודכם בדרך לשדה. שווה ביותר.

מי מתאים PassportCardtm?
לכל אחד יש את ה-PassportCardtm המתאים לו: תייר הנוסע פעמיים שלוש בשנה, נוסע מתמיד, תרמילאי ו-All inclusive, תוכנית ייחודית המשלבת את מגוון ההרחבות והכיסויים שלנו ומיועדת רק לעובדי חברות ובני משפחותיהם מקרבה ראשונה, בנסיעותיהם הפרטיות לחו"ל.

כל תוכניות הביטוח של PassportCardtm נותנות מענה מגוון והגנה במקרה של אירועים רפואיים בחו"ל או במקרה של אובדן/גניבת המטען.

לרכישת ביטוח בריאות און ליין לחצו כאן