ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

כבעלי מקצועות חופשיים אתם חשופים לתביעות, בין אם בשל רשלנות, בין אם בשל הפרת חובה מקצועית ובין אם בשל טיפול חסר או מחדל. גם אם המקרה נגרם בתום לב, עליכם להגן על עצמכם באמצעות כיסוי ביטוחי מתאים ולו רק על מנת שתוכלו לעסוק במקצוע שלכם ללא חששות.

למי ביטוח אחריות מקצועית מתאים?

כמצוין לעיל, ביטוח אחריות מקצועית מתאים לבעלי המקצועות החופשיים ובכלל זה לרואי חשבון, עורכי דין, חשמלאים, יועצי מס, טכנאים, מהנדסים, אדריכלים, מתווכחים, ברוקרים, רופאים ועוד.

פוליסת ביטוח זו מעמידה לרשותכם יתרונות רבים, לרבות: כיסוי הוצאות הגנה משפטית עקב נזק שנגרם לצד שלישי, הגנה משפטית לאורך תקופת הביטוח, כיסוי רטרואקטיבי גם עבור מקרים שחלו לפני תחילת הביטוח במקרה והתביעה הוגשה במהלך תקופת הביטוח ועוד. למעשה פוליסת הביטוח מכסה את אחריותם החוקית של המבוטחים ומקטינה את חשיפתכם לתביעות מצד לקוחות או מטופלים.

ביטוח אחריות מקצועית רפואית

בשנים האחרונות גוברת המגמה להגיש תביעות כנגד רופאים, במיוחד בשל מקרים של רשלנות רפואית או טיפול חסר. גם אם הנכם ידועים במקצועותיכם, ביטוח אחריות מקצועית רפואית יספק לכם את ההגנה הטובה ביותר וכיסוי ביטוחי מקיף שיכנס לפעולה באופן מידי, בהתאם לתנאי הפוליסה שלכם. ביטוח זה מאפשר לרופאים מענפי רפואה שונים להמשיך ולבצע את תפקידם נאמנה עם הרבה יותר שקט נפשי, ועם הידיעה כי הם מכוסים ומוגנים.

ביטוח אחריות מקצועית לעורכי דין

עבודה כעורכי דין גם היא חושפת אתכם לסיכונים רבים וביניהם לתביעות של לקוחות לא מרוצים. עבורכם חברת כנען מעמידה את האפשרות לביטוח אחריות מקצועית לעורכי דין, פוליסת ביטוח נחוצה וחשובה לעוסקים בתחום זה. העובדה כי אנו משתפים פעולה עם מיטב חברות הביטוח הפועלות במשק הישראלי ולא כבולים לאחת, מאפשרת לנו להשיג עבורכם תנאים אטרקטיביים וכיסוי ביטוחי נרחב ומקיף.

מעל 60 שנה שאנו בקבוצת כנען מתמחים בביטוח אחריות מקצועית

חברת כנען בעלת ניסיון עשיר ורב שנים בתחומי הביטוח והפיננסיים, ניסיוננו הוביל אותנו לבניית מודל חדשני ומיוחד. החברה פועלת באופן עצמאי ואינה כפופה לחברת ביטוח אחת, כי אם משתפת פעולה עם חברות גדולות ומובילות. כתוצאה מכך אנו יכולים להציע לכם כיסוי ביטוחי התואם באופן אישי את הצרכים שלכם, כמו גם את הסיכונים אליהם אתם חשופים.

אנו מזמינים אתכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות ביטוחיים המתאימים במדויק לאופיו של עיסוקכם ולאורח החיים שלכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לבנות עבורכם תמהיל ביטוחי התפור למידותיכם.