ביטוח עסקים וחברות

ביטוח עסקים

ביטוח עסקים עושים עם חברה מובילה ומנוסה כמו קבוצת כנען! אנו מתמחים בתחום כבר למעלה מ- 50 שנה ונחשבים למובילים בתעשיית הביטוח העסקי.

כל עסק, גדול, קטן או בינוני, מספרה, מוסך, קבלן או חברת הייטק, צריך פתרונות ביטוח משלו. במחלקת חברות ועסקים בקבוצת כנען, נערוך בחינה מדוקדקת של הצרכים שלכם בעסק כדי ליצור התאמה מקסימלית של פוליסת ביטוח העסק לחשיפת הסיכונים הביטוחיים.

סוכנות כנען הינה סוכנות ביטוח ותיקה הקיימת כבר למעלה מ- 50 שנים והינה גוף יציב בבעלות פרטית וללא תלות בשום חברת ביטוח. בכנען הלקוחות הם הבעלים של הסוכנות!

אנו בכנען מבינים את חשיבות ההתאמה לדרישותיך, ומתייחסים לכל עסק בצורה ייחודית –  ביחד, נבנה בעבורך את פוליסת הביטוח לעסק המתאימה במינימום עלויות.

כנען מייצגת את חברות הביטוח הגדולות והחזקות במשק הישראלי, ומשיגה עימן תנאים מעולים אשר מעניקים לפוליסות שלך ערכים מוספים אמיתיים.

למה לעשות ביטוח עסקים וחברות דווקא אצלנו?

כי לנו יש…

  • צוות מקצועי ומיומן עם ניסיון בהתמודדות עם ביטוחים מורכבים, תביעות מסובכות וכד'.
  • יחסי אמון עם חברות הביטוח (אנו עובדים עם רוב חברות הביטוח כגון: מנורה, כלל, הראל, איילון הכשרה וכד').
  • מערכות טכנולוגיות מהמתקדמות בענף ובהם סימולטורים ומחשבונים ייחודיים.

המרכיבים החשובים שצריך בכל ביטוח עסק

נגד שריפה

סיכוני האש בעסק גבוהים יותר מהמשוער. בעסק קיימים חפצים חשמליים רבים כגון: לוח חשמל, כבלי הארכה ומפצלים, מחשבים ומטענים רבים וכד'. קצר חשמלי קטן בכל אחד מאלה עלול לגרום לשריפה וכל שריפה קטנה עלולה להפוך תוך דקות לשריפה גדולה ולגרום לאסון כלכלי כבד.

אפילו שריפה קטנה עלולה להזיק מאוד כי היא גורמת להיווצרות פיח רב ונזקים נרחבים לציוד, מלאי, מסמכים, חלקי מבנה ועוד .

ביטוח עסק – צד שלישי

אירוע שגרתי ביותר, הקורה בעשרות בתי עסק מדי יום ביומו, כמו פיצוץ של צינור מים שגורם לנזק לרכוש סמוך עלול להטיל עליך אחריות כבדה.

באירועים כאלו, ובמיוחד באירוע אש, הצד השלישי אינו חייב להוכיח כי התפרצות האש נגרמה כתוצאה מהתרשלותך, אלא כי מוקד האש נמצא בגבולות העסק שלך.

נזקים כאלו יכולים לגרום נזקים קשים לרכושו, לנפשו או לבריאותו של הצד השלישי ואתה עלול להיות זה שמשלם את המחיר. לכן, חשוב מאד לרכוש ביטוח עסק מקיף בעל כיסוי מספק.

מעבידים

גם אם אתה מעסיק עובד אחד בלבד ולמס' שעות בודדות חשוב שתבטח אותו. אמנם ביטוח לאומי מפצה את העובד, אך קיים חשש שביטוח לאומי יתבע את המעסיק או שהעובד יתבע את המעסיק לפיצויים באופן ישיר בנוסף לפיצויים שקיבל מביטוח לאומי.

גם אם אתה מעסיק "פרילנסרים", כדאי לבטח אותם, היות ועל פי מבחני בית המשפט הם נחשבים לעובד המבוטח.

בנוסף ל-3 הכיסויים החשובים אלו, ישנם כיסויים נוספים הניתנות לבחירה, תוך בדיקה מתמדת של העלויות לעומת היקף הסיכון.

בפגישת יעוץ איתנו, תוכל לקבל את כל המידע וכל הכלים שיעזרו לך לבחור בצורה נכונה את כל הכיסויים הנדרשים לביטוח לעסק שלך.

בבואך לחדש את ביטוח העסק, חשוב שתבחן מהם הצרכים שלך, מה מתאים לך וכיצד תוכל לשמור על העסק שלכם בצורה הכי טובה:

  • בחנו מה מציעה חברת הביטוח, ייתכן ובחלק מהכיסויים ההשתתפות העצמית המינימאלית גבוהה אל מול סכום הפיצוי והכיסוי הופך ללא כדאי.
  • בדקו שדרישות המיגון הרשומות בפוליסה תואמות את הקיים בפועל, וזאת כדי למנוע אי נעימויות במקרה של אירוע ביטוחי.
  • ודאו כי סכומי הפיצוי וגבולות האחריות תואמים לצרכי העסק ולקיים בפועל, לרבות מספר העובדים, מחזור שנתי וכד'.

והנה מספר עצות שימושיות נוספות שלנו אליכם:

  • היעזרו ביועץ עסקי אשר יסייע לכם בניהול תזרים מזומנים, פיתוח העסק, גיוס הלוואות לעסק ואף בהכנת תכנית עסקית, כל אלו יכולים לשפר את העסק וביצועיו באופן משמעותי.

  • חיסכון בהוצאות העסק – כיום ישנן תוכנות מצוינות לניהול עסק כגון: תוכנה לניהול לקוחות, תוכנה להנהלת חשבונות, תוכנה לניהול מלאי ועוד. לפעמים לבעלי עסקים ישנה נטייה "לחסוך" ולא לרכוש תוכנות כאלו וזאת מתוך חוסר הבנה או ידיעה, כיוון שתוכנה לניהול עסק יכולה לחסוך זמן וכסף רב בניהול העסק.

  • שיווק – שיווק העסק הוא מרכיב מרכזי להצלחת העסק ויכול להכפיל פי כמה וכמה את כמות הלקוחות. מומלץ להיעזר ביועץ שיווקי על מנת להכין תכנית שיווקית. כיום, רשת האינטרנט מאפשרת לנו גם לפרסם באופן מיידי באמצעות קידום ממומן בגוגל וברשתות חברתיות (פייסבוק).