איך ניתן להשיג תשואה אופטימלית?

במאמר זה, נלמד כיצד תוכלו להשיג תשואה אופטימלית לאחר קבלת החלטות פיננסיות נבונות. תופתעו לגלות שזה אפשרי להגדיל את התשואה בעשרות אחוזים. 'כנען' מסבירים על הפער שבין בינוני למצוין.

רגע לפני הכל, כמה עובדות שחשוב לדעת על פערי תשואות:

הפערים בין תשואות בקופות הגמל (לפי אותו מסלול השקעה- מנייתי) ב- 15 השנים האחרונות הינו 113.31%

פערי תשואות בין קופות גמל במסלול מנייתי

הפערים בין מסלולים בקופות הגמל (לפי מסלולי השקעה שונים:  אג"ח עד 25% מניות / מנייתי) ב- 15 השנים האחרונות הינו 147.93%.

פערי תשואות בין קופות גמל במסלול מניות מול אגח

הפערים בקרן השתלמות (לפי אותו מסלול השקעה- כללי) ב- 6 השנים האחרונות הינו 7.41%.

פערי תשואות קרן השתלמות במסלול כללי

הפערים בין מסלולים בקרן השתלמות (כללי/מנייתי) ב- 6 השנים האחרונות הינו 28.74%.

פערי תשואות קרן השתלמות בין מסלול כללי למנייתי

צריכים דוגמא אמיתית מהחיים?

נניח שאתם עצמאיים, ופתחתם בשנת 2015 קרן השתלמות בחברת אלטשולר-שחם. בכל חודש הפקדתם לקרן כ-1,000 ₪. אם בחרתם במסלול כללי, בסוף התקופה, תגיעו לצבירה בקרן של  88,849 ₪, אך אם בחרתם במסלול מנייתי, בסוף התקופה, תגיעו לצבירה בקרן של 102,702 ₪! כלומר, מדובר בפער תשואה של 13,853 ₪!

אז מה הבעיה?

מניסיוננו, המחסום העיקרי של כולנו הוא הידע בעולם הביטוחי. מחד, אנחנו מכירים מעט מאוד אנשים שעוקבים אחר הנתונים זאת באופן עקבי ומאידך, אנו יודעים שמי שלא עושה זאת – בוודאות מפסיד.

מה תוכלו לעשות בעניין?

  1. נכנסים למערכת גמל נט כל 6 חודשים
  2. בוחרים את הקופה שלי ומשווים למוצרים אחרים
  3. בוחנים את ההחלטה שלנו, תוך בחינת ביצועי עבר, מדד שארפ, פיזור ההשקעות ועוד.
  4. מקבלים החלטה מושכלת


ולמי שאין זמן לכך…? הפתרון שלנו ב'כנען':

רודף תשואות חצי אוטומטי

כשזה מגיע לשירות, אנחנו חושבים שללקוחות שלנו מגיע את הטוב ביותר. כשניגשנו לבדוק מהם הצרכים והרצונות שלכם, מצאנו לקוחות, שרוצים שיקלו עליהם ושיתנו להם את המידע הנכון.

לשם כך, יצרנו עבורכם את 'לרוץ אחר התשואה' – שירות פורץ דרך, המאפשר לכם ליווי צמוד בניהול הקופות שלכם, קבלת עדכונים 'חמים' על הנעשה בשוק, התייעצות עם מומחים פיננסיים והטבות רבות נוספות. כל שנותר לכם, הוא רק לבחור במסלול ה'ריצה' המועדף עליכם, ו- >>>> לצאת לדרך!

לרוץ אחרי התשואה 'זהב'

במסלול זה, תקבלו מנהל תיק פיננסי אישי, אשר יעדכן אתכם באופן שוטף על עסקאות במוצרים חדשים או מכשירים שאינם מפורסמים לציבור הרחב. הוא יתנהל מולכם באופן בלעדי, וייפגש עימכם באופן שנוח לכם – בטלפון, בזום או פרונטלית בכל חצי שנה. בפגישה תעברו יחד על התיק שלכם, והמנהל יוכל להציע שינויים ועדכונים בהתאם למצב השוק, לצרכים האישיים שלכם ולמתרחש בארץ ובעולם.

ויש עוד. מכירים את זה, שאתם מקבלים דוחות מחברות הביטוח השונות, וצריכים לנסות לחבר את הפיסות יחד כדי להבין מהי התמונה הכוללת? בשירות 'לרוץ אחר התשואה זהב' תקבלו ניתוח אישי של דוח רבעוני ייחודי, אשר יישלח אליכם אוטומטית. הדוח מאגד את כל המוצרים שברשותכם (בכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות) ונותן את כל המידע הנחוץ לכם בצורה ברורה ונהירה, תוך סקירה ייעודית על השוק במהלך אותו רבעון או חציון.

בנוסף, תקבלו גישה פרטית לאזור האישי במערכת הלקוחות שלנו. שם תוכלו לצפות בדוחות מיוחדים על המוצרים שברשותכם ולבדוק את סטאטוס הטיפול בהם. הלקוחות שיירשמו אף יקבלו בהמשך הטבות מיוחדות ודיוורים ייעודיים.

לרוץ אחרי התשואה 'פלטינום'

במסלול הפלטינום הנחשב, תהיו כמובן זכאים לכל השירותים שצויינו במסלול הזהב, אך עם שתי תוספות משמעותיות ביותר:

פגישת מומחה – אחת לרבעון נפגיש אתכם עם מומחה בתחום הביטוח ופיננסים, שיבחן את המוצרים שברשותכם וייעץ לכם על דרכי הפעולה הטובות היותר.

שירות 'פמילי אופיס' – שירות VIP, המאפשר לכם לקבל ניתוח פיננסי מקיף, הכולל בדיקה מעמיקה של כלל הנכסים, כולל נדל"ן , תיקי השקעות, הלוואת , הכנסות , מאזן משפחתי וכו'.


מעניין אתכם/ן להגדיל את התשואה? השאירו פרטים באזור 'צור קשר' בתחתית העמוד!